úvod
homepage

Gambrinus mp3 paráda vytisknout článek

Přidáno: 2. dubna 2007  •  Autor: Honza Kočka
průměrné hodnocení Hodnocení: 3,25 hodnotících Hodnotících: 8 počet zobrazení Zobrazeno: 8333x

Když jsme záhy po objevení prvního, byť nepravého příznivce Gambrinusu o něj hned přišli, nabízíme vám pro dnešek tiskovou zprávu největšího domácího výrobce piva. A vážení, není to od nás provokace.

Ať se vám to nemusí zdát, líbit či něco podobného, je to tak. Tedy tak, že se od nás nejedná o provokaci. Prostě nám do redakčního emailu přijde spousta tiskových zpráv, více či méně zajímavých. Všechny je pak hezky uložíme do rubriky kam patří (archiv naleznete ZDE). A ty zajímavější třeba i použijeme jako článek. Tak jako se tomu stalo dnes.

Tudíž vám nyní předkládáme anoncovanou tiskovou zprávu tak, jak jsme ji obdrželi. A ještě jednu poznámku mi dovolte – měli jsme v plánu ji publikovat již minulý týden. Jenže pak se objevil na scéně Karel „Roman Holoubek“ Kvapil, a publikovaní jsme odložili (důvody myslím netřeba vysvětlovat, stačí se podívat do diskuse pod článkem ZDE).

==================================================

Gambrinus, který se tradičně spojuje s českou hudební scénou, přichází s novým projektem zaměřeným na talentované umělce. Gambrinus mp3paráda, se kterou se mohou návštěvníci webu www.gambrinus.cz setkávat až do konce září, pomůže získat zúčastněným, zatím neznámým, hudebním projektům první fanoušky. V 10 soutěžních kolech, z nich každé trvá 14 dní, dostane vždy 20 skladeb šanci zaujmout převážně rockové fanoušky. Tři skladby z každého kola s největším počtem hlasů jdou do finále, které se uskuteční v termínu 20. 8. – 30. 9.2007. Tři skladby s nejmenším počtem hlasů nepostupují do dalšího kola a přesunou se do archivu, kde je lze i nadále poslouchat. Kromě 14 postupujících skladeb se tak mohou návštěvníci Gambrinus webu těšit každých 14 dní na šest nových skladeb.

Hlavní cenou pro nejúspěšnější kapelu je osmidenní pobyt v profesionálním studiu SOLISKO, kde si skupina bude moci na tom nejlepším studiovém vybavení natočit své CD. Gambrinus se však postará i o to, aby se na kapelu hned tak nezapomnělo. Skupina získá pro své představení 20 minut v rádiovém pořadu Fajn Rock Music a prostor na nejnovější CD kompilaci tohoto hudebního pořadu. Rozhodně zajímavá odměna čeká i na druhou nejúspěšnější hudební partičku, která dostane poukaz na hudební nástroj v hodnotě 20 000,- Kč a pivo Gambrinus. Pivo Gambrinus čeká i na třetího výherce v pořadí.

Odborným garantem, který se stará o výběr a získávání skladeb pro hitparádu se stal Petr Kůsa, jehož pořad Fajn Rock Music se pravidelně line z českého rádiového éteru. „ S Petrem spolupracuje Gambrinus už dlouhou dobu a je pro nás zárukou toho, že do Gambrinus mp3parády vybere opravdu zajímavou muziku,” komentuje hudební náplň projektu Luděk Baumruk, Junior Brand Manager značky Gambrinus a dodává: „Hlavním cílem projektu je však vedle podpory talentovaných kapel i možnost nabízet návštěvníkům našeho webu nový, neokoukaný a pevně věřím, že i velmi atraktivní hudební obsah.“

Přesná pravidla i samotnou Gambrinus MP3 parádu naleznete od 19.3. na stánkách www.gambrinus.cz

vytisknout článek Vytisknout článek

Hodnocení článku

Pro hodnocení se nejprve přihlašte.

Celkem 0 komentářů Komentovat
Vyhledávání